Динамо Київ 535 14 вересня, 18:17

Наставник «Динамо» U-19 Ігор Костюк прокоментував виїзну перемогу своєї команди над запорізьким «Металургом».

- Результат є, а ось якість гри, особливо, готовність до оборони, турбує.

- Чи можна сказати, що Ісаєнко - це новий лідер команди?

- Я вже неодноразово говорив, що Женя - один з тих футболістів, які і себе не шкодують, і приносять величезну користь колективу. Він - справжній лідер і справжній капітан.

- «Металург» - відносно нова команда у першості, наскільки цікаво було грати з ними?

- Це хороша, навчена команда. Наш тренер Андрій Анненков знає їх ще по фіналу ДЮФЛ, оскільки його підопічні зустрічалася з ними рік тому. У складі «Металурга» збереглися майже всі хлопці, плюс додалися нові з інших клубів, які посилили команду. Це організований колектив, вони добре грають з м'ячем, але в основному, за рахунок одного гравця, який швидко біжить. Вони знайшли у нас слабку зону, і, в основному, в цій зоні у нас і виникали проблеми.

- Пропущений м'яч посприяв тому, що наша команда активізувалася?

- Напевно, він стрепенув гравців, оскільки не всі вийшли досить мотивованими і зарядженими на гру. Плюс якість поля залишала бажати кращого - м'яч дріботів. Також ми повільно розігрували м'яч, і це призводило до того, що виникали контратаки на наші ворота. Добре, що команда змогла перебудуватися, включитися в гру - забили два м'ячі, потім третій. Радує, що змогли пересилити себе і знайти сили робити те, що вони вміють.

- Здалося, трава на полі була досить високою, наскільки складно грати в таких умовах?

- Нічого складного немає, потрібно просто трохи сильніше віддавати передачі і приймати рішення до прийняття м'яча.

- У психологічному плані було важливо відігратися і вийти вперед ще до перерви? Адже потім гра складалася легше?

- У психологічному плані ми не ділимо ігри на часові відрізки. У нас є модель гри, якої ми повинні дотримуватися протягом двох таймів. Ми не та команда, яка, повівши в рахунку, буде відходити назад і намагатися зберегти результат. Моменти, які ми створювали в першому таймі, потрібно реалізовувати і потім більш спокійно і впевнено контролювати гру.

- Багато ваших гравців були викликані до збірної, тепер ви знову стикаєтеся з проблемою дисбалансу у готовності?

- Так, саме це найбільше і вибиває нас з колії. Ми не можемо постійно тренувати і тримати в тонусі всіх гравців. Хтось їде до збірної, хтось залучається до молодіжного складу, хтось залишається у нас. Також нас дуже сильно вибила з колії поїздка до Китаю на турнір, у нас з'явилися травмовані гравці, оскільки там було велике навантаження. Це найбільша проблема, яка заважає грати одним збалансованим складом.

- Що думаєте про суперника вашої команди в Юнацькій Лізі УЄФА - болгарський «Септемврі»?

- Можу сказати лише одне: це команда, яка виграла чемпіонат Болгарії і зараз йде на першому місці після чотирьох турів, впевнено обігравши ЦСКА і «Левскі» по 4:0. Я вже дивився їхні матчі - це організований колектив з хорошим підбором футболістів. Думаю, гра буде цікавою.

Читайте нас в Telegram