Динамо Київ 4400 10 серпня, 22:50

Роман Бебех на матчі «Олімпіка» зі «Львовом» зустрів президента київського «Динамо» Ігоря Суркіса. І не міг не розпитати його про останні трансферні новини клубу.

- Про трансфери, останні зміни, Супрягу. Ви сказали, після чемпіонату Європи зрозуміли, що його треба забирати сюди?

- Ми давно це зрозуміли, ніяк домовитися не могли. Талановитий хлопець. Дай Бог, щоб у нього все вийшло в київському «Динамо».

- Суму можна розкривати, чи ні?

- Ви знаєте, я ніколи на ці теми не кажу. Все, що стосується грошей, я мовчу.


- Шість мільйонів озвучили. Це близько?

- Я не скажу.

- Кажуть, не треба було йому одразу в «Динамо» йти. Тут потрібно швидко давати результат, йому ніхто не дасть часу поступово розкриватися…

- А куди йому треба було відразу йти? Він що, десь заграв? На якомусь високому рівні? Я вважаю, що у нас він може розкритися. У нього для цього є все. У приклад я йому привів Шевченка, який в 17 років вийшов проти «Баварії». Він відчуває себе гравцем, який може виходити, і, найголовніше, забивати. У нього для цього є дані, все. Я вважаю, що він зможе принести, хоч і не відразу, користь київському «Динамо».

- Як вам матч зі «Славією»?

- Про матч зі «Славією» ми будемо говорити після гри. Після другого матчу. Що ми сьогодні будемо говорити? Результат хороший, як для виїзду. 1:1. Хоча краще б виграли. Вчора бачили «Динамо» (Мінськ) - «Зеніт»? Ось вам футбол. Тому давайте не загадувати, що буде зі «Славією». Нехай уболівальників побільше б прийшло - підтримали б команду. Я-то все розумію, гра будується, але ми зробимо все, щоб потрапити в наступний раунд.

- Розкажіть про Краснікова… Сьогодні можна сказати ще одне представлення великого трансферу…

- Це не трансфер. Ми його анонсували давно. Красніков - віце-президент по всім трансферних питань. З купівлі, продажу футболістів. У нього є величезний досвід. Я сподіваюся, що він внесе свій внесок для того, щоб київське «Динамо» ставало тільки сильніше.


- Нападник на ньому? Новий?

- На ньому зараз все. З нього і спитаємо.

Читайте нас в Telegram