Динамо Київ 892 01 грудня, 22:33
Credit 365 [CPS] UA

Висновки щодо суддівства матчу «Олімпік» - «Динамо» – на поверхні.

Поганий арбітраж – так коротко резюмував ситуацію суддівський експерт Сергій Шебек. А більш детально – нижче.

- Романов показав некваліфіковане суддівство, безпосередньо вплинувши на розвиток подій на полі. До того, як він вилучив Кравчука, «Олімпік» чинив опір, грав непогано, і, можливо, навіть мав шанси на нічию, - каже Сергій Олександрович.

- Вилучення помилкове. Гравець «Олімпіка» чисто в підкаті вибив м'яч, а вже після того за інерцією зачепив ногу Караваєва – абсолютно ігрова ситуація, нормальна біомеханіка рухів. Якщо судити так, як Романов у цьому епізоді, то футболісти взагалі не повинні грати у підкатах, бо за кожен з них буде вилучення. Кравчук же не міг миттєво зупинитися, або приклеїти ногу до газону. Це явна помилка, - зауважив Шебек.

- А тепер – друге. Бесєдін забив гол з офсайду. Тут помилка асистента Скрипки. Момент непростий для прийняття рішення, але це не знімає відповідальності з асистента, який відстав від епізоду і в момент передачі не перебував на лінії м'яча.

Некваліфіковане суддівство Романова: Бесєдін забив з офсайду, Кравчука вилучили помилково, - Сергій Шебек - изображение 1

А якщо повертатися до Романова, то жовта карточка Де Пені – підтвердження того, що Віталій не розуміє сутності футболу. Уругваєць у підкаті проштовхнув м'яча повз голкіпера, після чого гравці зіштовхнулися один з одним. Чисто ігрова ситуація, щодо жовтої картки й мови бути не може. Хоча, за логікою вилучення Кравчука, Романов повинен був вилучити і Де Пену.

- Поганий арбітраж, - підсумував експерт.

Відзначимо, що «Динамо» здолало «Олімпік» 3:1 і зберегло за собою другу позицію турнірної таблиці.

Credit 365 [CPS] UA
Читайте нас в Telegram