Збірна України 411 01 грудня, 10:40
Credit 365 [CPS] UA

Володар «Золотого м'яча» 1994-го року Христо Стоїчков в ексклюзивному коментарі для «Футбол 24» оцінив перспективи збірної України після жеребкування Євро-2020.

«Я дуже щасливий, що команда Андрія Шевченка випередила Португалію. Андрій – мій хороший друг. Я дуже радів, коли він виграв «Золотий м’яч», ми багато спілкувалися. А ще я дивився усі матчі вашої збірної. Шевченко провів дуже хорошу роботу. Результати його збірної це підтверджують. Тому бажаю на Чемпіонаті Європи Андрію та його команді лише перемог.

Моя поїздка в Чернігів? У мене чимало друзів в Україні. Мені було цікаво відвідати Десну, маленьку українську команду. Люди в Україні зустріли мене дуже добре. Я працював над спецпроектом про трьох українських володарів «Золотого м‘яча»: Блохіна, Бєланова і Шевченка. Минулого року я відвідував Чорнобиль. Це особливе місце, мене також там чудово прийняли. Гордий, що був там.

Зустріч України на Євро-2020 з моїм товаришем Рональдом Куманом? Це дуже складна група. Зрештою, якщо ви хочете вигравати турнір, то повинні перемагати кожного суперника. Як на мене, найважливіше вдало зіграти у першій грі. Це суттєво допоможе в подальшому. У футболі все можливо», – сказав Стоїчков в ексклюзивному коментарі Футбол 24.


Нагадаємо, матчем проти Нідерландів команда Андрія Шевченка розпочне свій шлях на Євро-2020. Гра відбудеться в Амстердамі 14-го червня.Credit 365 [CPS] UA
Читайте нас в Telegram