Динамо Київ 251 14 листопада, 17:18
Credit 365 [CPS] UA

Нападник «Динамо» Фран Соль разом із дружиною Аїдою сьогодні відвідали дітей, які перебувають у дитячій лікарні «Охматдит».

Зустріч відбулася в рамках соціального проекту «Динамо» стає ближче», ініційованого президентом ФК «Динамо» Київ Ігорем Суркісом.

Діти з різних відділень «Охматдиту» зібралися у Школі Супергероїв, що діє в лікарні та є першим навчальним проектом в Україні, який допомагає дітям вийти з лікарняної палати та цікаво і з користю проводити час між процедурами. Одним із Супергероїв, який завітав до дітей, став нападник «Динамо» Фран Соль. Малюки з нетерпінням очікували приїзду динамівця, а деякі навіть захопили з собою атрибутику «біло-синіх».

Фран Соль із дружиною Аїдою подарували дітям атрибути для цікавих активностей і занять спортом від ФК «Динамо» Київ. Адже проект «Динамо» стає ближче» покликаний мотивувати дітей вести активний спосіб життя.

Спершу Фран спитав у дітей, який у них улюблений вид спорту, і отримав одноголосну відповідь – футбол. Для досягнення високих футбольних цілей іспанець порадив, в першу чергу, слухатися батьків, насолоджуватися грою, добре тренуватися та прагнути до втілення своєї мрії.

Також динамівець поділився, що його родині дуже подобається жити в Україні, адже Київ – велике та гарне місто.

А на питання, чому він не так часто потрапляє до основного складу, Фран відповів, що сподівається скоро завоювати місце в основі та забивати якомога більше голів. Цікаво, що найближчий забитий м’яч Соль домовився присвятити саме діткам, із якими сьогодні зустрічався. Малюки придумали для форварда спеціальний знак для святкування, і тепер вони точно знатимуть, що гол буде присвячений саме їм.

«Звісно, якщо я пообіцяв, то відсвяткую так гол! Обов’язково!» - сказав після зустрічі нападник.

Далі діти мали можливість особисто отримати автограф Франа Соля та сфотографуватися з ним, після чого всі перемістилися на футбольний майданчик в Резиденції Супергероїв, яка розташована на території «Охматдиту». Малюки багато посміхалися та були раді можливості пограти в футбол разом із представником київського «Динамо».

«Я вболіваю за «Динамо» з 6 років, – розповів 16-річний Даня. – Мені пощастило відвідати матчі киян із «Челсі» та «Шахтарем», дуже сподобалося. Не подобається лише, що Фран Соль отримує мало ігрового часу. Дуже радий зустрітися сьогодні з ним. Потрібно сказати Олексію Михайличенку, щоб випускав Соля у стартовому складі – тоді «Динамо» буде тільки вигравати!».

Завершилася зустріч великим спільним фото на пам’ять, після чого діти та динамівець ще довго спілкувалися та робили селфі.

«І для мене, і для моєї дружини дуже приємно знаходитися серед дітей. Перебуваючи тут, відчуваю, що й вони щасливі та задоволені. В Україні, як і в Іспанії, дітям подобається проводити вільний час, граючи в футбол», - поділився враженнями Фран Соль.

«Для дітей це надзвичайна подія. Деякі з них перебувають в «Охматдиті» роками, а коли їх відвідують їхні кумири, люди, яких вони обожнюють, це надзвичайно надихає. Ми знаємо, що мрія зцілює, і навіть коли ти знаходишся у лікарні, то одужання проходить швидше. Багато діток зібралося, щоб поспілкуватися з Франом і пограти з ним у футбол, вони фотографуються, беруть автографи. Він дуже важливий для дітей.

Сподіваюся, що цей день буде надихати дітей і давати відчуття, що їх кумир може приїхати та погратися, провести з ними час», - розповіла одна з організаторів події та засновниця Школи Супергероїв Євгенія Смірнова.

Credit 365 [CPS] UA
Читайте нас в Telegram