Динамо Київ 388 12 листопада, 22:11
Credit 365 [CPS] UA

Ведучий «Профутболу» Ігор Циганик у програмі «Циганик LIVE» поділився своїми враженнями від матчу «Шахтар» - «Динамо».

- Футболу не було. Я очікував набагато більшого. Особливо після кубкового протистояння команд. В принципі «Динамо» мало агресивніше зіграти в цьому матчі. Але їм просто не вистачило сил. «Шахтар» ж зробив висновки після кубкового матчу. Після другого і третього пасу вони робили довгу передачу у вільну зону і розривали пресинг киян.

У Родрігеса було два моменти, які він просто запоров. До нього є питання. Він вийшов з перших хвилин і в черговий раз підтвердив, що він не центрфорвард. Йому не вистачає майстерності. Не думаю, що найближчим часом Михайличенко буде його використовувати. Вважаю Бєсєдіна більш кваліфікованим нападаючим, ніж Родрігес.

Думав, що в другому таймі «Динамо» перебудується, але у Михайличенка є проблема. Йому не вдається поміняти гру по ходу матчу. Коли це виходить, кияни видають хороші матчі. Якщо ні - виникає велика проблема. Можливо, тому немає і замін. Але я вважаю, що і гру посилити ніким. Лава запасних «Динамо» - не дуже весела. Немає такого, що 18 гравців, можуть в будь-який момент замінити один одного.

Credit 365 [CPS] UA
Читайте нас в Telegram