Динамо Київ 679 10 жовтня, 18:40

Захисник київського Динамо Йосип Піварич в інтерв’ю хорватському виданню Sportske Novosti розповів про травму, процес відновлення та свої амбіції в українському клубі:

— Зараз у мене проблеми із задньою частиною стегна, але вже скоро я тренуватимусь разом із командою. Моє коліно в нормі. На жаль, не так просто повернутися через декілька місяців, і одразу бути у формі, готовим грати. З’являються й інші проблеми: спочатку треба спіймати ритм, встигати за темпом, витримувати всі навантаження, адже всі м’язи болять. У мене колись була схожа травма. Я знаю, скільки сил і терпіння треба витратити, аби повернутися на свій рівень.

До слова, у 30-річного хорватського захисника контракт із Динамо закінчується вже у червні 2020-го. Чіткої відповіді на запитання про свої амбіції в клубі Піварич не дав:

— Так, наприкінці сезону мій контракт з Динамо закінчується. Спершу я хочу повноцінно повернутися на поле. А далі буде видно. Поки що в мене немає іншої відповіді.

Нагадаємо, цього сезону Піварич ще не провів жодного офіційного матчу за київську команду. На лівому фланзі захисту наразі грає Віталій Миколенко.

Читайте нас в Telegram