Динамо Київ 22826 21 серпня, 23:26

Олексій Михайличенко став головним тренером київського «Динамо», тому слід очікувати чергове очищення складу столичного гранду.

Для «Динамо» став вже звичним безперервний процес кадрової чистки і епоха Михайличенка в київському клубі лише продовжить цей ланцюжок. Попередник Михайличенка Олександр Хацкевич зробив певні кроки у цьому напрямі, відправивши Миколу Шапаренка в дубль, але новому наставнику такий хід не сподобався.

В Михайличенка можуть виникнути претензії до інших кадрів «Динамо», які не виправдовують сподівань ні тренерів, ні вболівальників, ні інвесторів. Тож розглянемо ймовірні втрати киян, ініційовані новим наставником «біло-синіх».

Захист. В «Динамо» вже сформувалась пара центральних захисників Бурда-Кадар. Вони зіграні, не надто травматичні і постійно прогресують. Під великим питанням доля у київському клубі Артема Шабанова, який «грів лавку» при Хацкевичу, і схоже, що продовжить бути резервістом і при Михайличенку. Потрібно Шабанова відпустити в оренду і задуматись над поверненням перуанського бека Карлоса Самбрано, який яскраво провів Копа Америка-2019. А розмови про його погану дисциплінованість більше схожі на міфи, які сам Самбрано успішно розвіює. Перуанець зараз перебуває в Києві, тому цей факт полегшить переговорний процес з футболістом.

Не можна забувати і про молодого захисника Дениса Попова, який яскраво «засвітився» на тріумфальному для збірної України чемпіонаті світу в Польщі. Якраз Денис може стати гравцем другого плану у разі травми когось із основних захисників «Динамо». Також потрібно позбутись бразильського флангового захисника Сідклея, який програє місце у старті Віталію Миколенку та Йосипу Пиваричу.

Півзахист. В центральній ланці свої позиції може втратити капітан команди Сергій Сидорчук, якому придбали серйозного конкурента у вигляді ганського футболіста Мохаммеда Кадірі.

Незрозуміла позиція тренерського штабу щодо Георгія Цітаішвілі, якого «маринують» в запасі і не підпускають до основної обойми. Навряд чи молодому таланту вдасться виграти конкуренцію у Вербича, Циганкова і Де Пени.

Ніяк не може проявити себе атакувальний хавбек Міккель Дуелунд, який дуже часто потрапляє в лазарет, та ще й Олексій Михайличенко повернув у склад Миколу Шапаренка, який трохи знизив до себе вимоги. А є ще «вічно перспективний» Денис Гармаш, який не визначається психологічною стійкістю і часто випадає з ігрової моделі будь-якого наставника киян.

Напад. В розпорядженні Олексія Михайличенка одразу чотири форварда, з яких в основній обоймі мають шанс заграти тільки двоє. Після відходу «золотого юнака» «Динамо» Владислава Супряги, в розпорядженні тренерів киян ще є Артем Бесєдін, Євген Ісаєнко, Фран Соль та Жерсон Родрігес. Однозначно потрібно прощатись з Артемом Бесєдіним, адже занадто багато шансів він змарнував, коли повертався в основу команди. Зрозуміло, що бойовий тандем складуть іспанець Фран Соль та неординарний Жерсон Родрігес, а на випадок форс-мажору потрібно награвати молодого Ісаєнка, за яким майбутнє «Динамо».

Тож наш варіант футболістів-невдах, з якими потрібно прощатись Михайличенку, виглядає наступним чином: Артем Шабанов, Сідклей, Сергій Сидорчук, Георгій Цітаішвілі, Міккель Дуелунд, Денис Гармаш, Артем Бесєдін.

Читайте нас в Telegram