Футбол України 1554 20 серпня, 17:43

Гендиректор телеканалів «Футбол 1/2» - про звільнення з каналу одного з найкращих коментаторів.

«Віктор хоче розвивати свою незалежну кар'єру в діджитал - у нього є свій канал в Ютубі. І я його розумію і бажаю тільки успіхів і задоволення від експериментів. Ми ж вдячні Віктору за майже 8 років спільної роботи, за внесок в розвиток каналу.

Що стосується інших новин про наші кадрові зміни, то можу відразу сказати, що Андрій Малиновський продовжує коментувати на каналі матчі, Владу Седан у вересні можна буде побачити там, де її бачили в останній раз, - в ефірі «Головної команди». Тому чутки про повальне звільнення, як говорив Марк Твен, сильно перебільшені.

А взагалі, канал «Футбол» знаходиться під такою пильною увагою ЗМІ, якої удостоюються тільки «Шахтар» чи «Динамо». У мене таке відчуття, що якщо завтра з каналу «Футбол» звільниться прибиральниця, то про це чомусь готові написати всі спортивні ЗМІ».

Відзначимо, що за останній час звільнилися з телеканалів «Футбол 1/2» Віктор Вацко, Роберто Моралес і Олег Ящук.

Також Денисов висловився щодо конкуренції з телеканалом «Setanta Sports».

«Безумовно, буде якась конкуренція. Ну, вона і раніше була на ринку. Тому не треба боятися. Треба працювати. Треба десь кооперуватися, можливо. Ми за будь-які варіанти. Для нас найголовніше, що Setanta Sports не є відкритим ефірним каналом. Він так чи інакше працює в ніші платного телебачення, це відповідає нашій філософії. У сфері платних каналів для споживача є вибір.

Чи відтягне нашу аудиторію? Я не виключаю. Хоча мені складно сказати, як можна відтягнути нашу аудиторію. Тому що, по суті, вона буде представлена на тих же майданчиках, де є канали «Футбол». Якби у нас в країні, умовно, висіла б супутникова тарілка «Футбол» і супутникова тарілка Setanta Sports, то було б складніше», - сказав Денисов.

Відзначимо, що Setanta Sports транслюється в тому числі на сервісах Оll.tv і XtraTV, які належать «Медіа Групі Україна».

Також Денисов повідомив, що з цього сезону матчі єврокубків більше не будуть показуватися на загальнодоступному телеканалі Україна.

Читайте нас в Telegram