Футбол України 453 15 червня, 15:14
Credit 365 [CPS] UA

З упевненою перемогою на турнірі «Alfa Cup Albena 2019» команд серед дітей та юнаків 2009, 2011, 2012 років народження з України, Болгарії та Литви, який проходив у місті Албена (Болгарія), у своїй віковій категорії повернулися динамівці 2009-го року народження.

Усього у змаганні брали участь десять команд футболістів 2009-го року народження. Кожна команда грала по чотири матчі. «Динамо» U-10 було представлено двома групами: «Динамо-1» та «Динамо-2». Виступали клуби у форматі шість польових гравців плюс воротар на половину поля.

Підопічні Юрія Ястребінського та Андрія Коляди грали на турнірі протягом трьох днів - з 8 по 10 червня. Впевнено обігравши суперників, у фінал вийшли «Динамо-1» та «Динамо-2», де сильнішим виявилось «Динамо-1».

Найкращим бомбардиром турніру став динамівець Павло Матвієнко, найкращим захисником був визнаний Дмитро Соломченко, а найкращим гравцем у складі «Динамо-1» став Єрмак Данило.

Враженнями від турніру поділився тренер команди Юрій Ястребінський:

- Турнір виграли за рахунок організації гри. Ми були швидшими, найбільш технічні та підготовлені. Наші гравці забили багато голів на будь-який смак. Хотілося б виділити атакуючу групу: Діденка Івана, Влада Руденка, Ярослава Чирву. Всі хлопці молодці, виклалися на повну. Цікавий момент - після турніру Матвієнка Павла юні динамівці стали шанобливо називати Пал-Паличем. Ми працювали в хороших умовах, за що дякуємо Ваалю Руслану. Все було на вищому рівні. Хлопцям все дуже сподобалося.

Credit 365 [CPS] UA
Читайте нас в Telegram