Збірна України 649 15 березня, 22:50

Головний тренер збірної Португалії Фернанду Сантуш поділився своїми думками напередодні старту команди в кваліфікаційному турнірі на Євро-2020.

«Важливо розуміти, що це буде новий цикл, до якого ми повинні підійти з повною відповідальністю. На щастя, ми вперше в історії будемо робити це в статусі діючого чемпіона Європи. Це буде дуже важке випробування, але в новому циклі ми хочемо захистити звання чемпіона Європи, що раніше вдавалося лише Іспанії. Тільки всі разом - команда, гравці та вболівальники ми зможемо досягти успіху.

Збірна України - потужна і якісна команда. Тон у ній задають гравці «Шахтаря», який добре відомий в Португалії, адже його тренує Паулу Фонсека. Він створив прекрасну команду.

Що стосується Сербії, то у них є кілька досвідчених і відмінних футболістів. Ми повинні бути дуже обережні проти українців і сербів», - цитує Сантуша офіційний сайт федерації футболу Португалії.

Нагадаємо, що португальці стартують у відборі з домашніх матчів з матчів з Україною і Сербією, які пройдуть 22 і 25 березня відповідно.

Читайте нас в Telegram