Динамо Київ 928 11 лютого, 13:34

Блогер Михайло Смоловой прокоментував цікавий момент із гри «Динамо» на тренувальному зборі в Іспанії.

«Сьогодні у непорядних журналістів підглянув тезу, хоч вона і була із застереженням: мовляв, «Динамо» стало на цих зборах грати більш вертикально. Ну, думаю: або дивився я погано або хтось не вмивався з ранку. Поки докладних звітів по всіх 8 поєдинків цієї зими італійці не дали. Але наявні дані дозволяють якусь тенденцію помітити.

Так от, кількість передач незначно впала з 510.4 за матч до 503. Трохи впала і кількість передач вперед з 163.8 до 159. Що таке вертикальний футбол? Це велика кількість передач вперед. Минулої зими середня частка передач вперед становила 32.6%, цієї зими — 31.7%.

Висновок: ні в який вертикальний футбол «Динамо» грати не почало. Не можна відрізок в 90 хвилин, який неохайному журналісту запам'ятався, накладати на всі збори. Так, «Динамо» пробувало грати у варіації 4-4-2. Але таким чином відпрацьовували «план Б». Різниця за середнім часом володіння між зборами всього -0.7%.

Разом, якщо є падіння по загальній кількості ТТД, то цей дауншифтінг стався не на передачах. А динамівці в середньому на ~30 єдиноборств за матч виконали менше! Це раз. А два — це 8 матчів замість 11 рік тому... Ось і думаємо про що це говорить. Думаємо, що значить. Це цікавіше.

P. S. Допускаю, що незначно показники можуть змінитися через додаткових вступних. Але дуже сумнівно, що цифри зростуть занадто радикально, що в одну, що в іншу сторону»

.

Читайте нас в Telegram