Динамо Київ 1697 09 лютого, 21:29

Футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло на своїй сторінці в Facebook — про підготовку «Динамо» на зборах в Іспанії.

«Зимовий збір «Динамо» підійшов до кінця.

Не хочу називати свої міркування «аналізом», це моя суб'єктивна думка, яку я нікому не нав'язую.

Почну зі «скаутингу». Багато фахівців, та й уболівальники були єдині в думці, що «Динамо» необхідний форвард. Шукали всім світом і довго. Був обраний Фран Соль. Зараз всі терпляче чекають від нього забитих голів. І тільки час підтвердить, чи був вибір вдалим, і чи зможе він вписатися в нову команду. Хлопець дуже старається, але це завжди лотерея... Останнім часом я все більше схиляюся до думки, що точкова селекція не панацея. Футбол - гра колективна, де зіграні зв'язки і награні комбінації вирішують результат матчу.

На мій погляд майбутні за покупкою вже награних і готових «зв'язок» з декількох гравців одного клубу, або збірної. Клубам потрібен моментальний результат і награвати, і експериментувати немає часу. Звучить це дорогою утопією, але я впевнений що в цьому напрямку буде в майбутньому розвиватися маркет топ клубів. Наприклад... Я ТТД вже давно не рахую індивідуально, - а в малих і великих коаліціях. І на мій погляд, це у вболівальників об'єктивна оцінка дій і протидій. Все це я до чого? Сподіваюся, що «Динамо» пощастить. На мій погляд, найвдаліша селекція в «Динамо» цієї зими відбулася... Всі розглянули Алібекова.

І пару слів про критику тренерського штабу. Я бачу, як підводять молодь до складу. Розумно, своєчасно і професійно... Повірте мені, я в цьому дещо розумію».

Читайте нас в Telegram