Динамо Київ 393 12 січня, 11:54

Пірейці приймуть «Динамо» на арені, збудованій ще у 1896 році.

14 лютого команда Олександра Хацкевича зіграє у місті Пірей проти «Олімпіакоса» - 44-разового чемпіона Греції.

Червоно-білі приймуть біло-синіх на арені «Караіскакіс» - про цей стадіон ми розповімо вам нижче.

ІСТОРІЯ

«Караіскакіс» названий на честь Георгіоса Караіскакіса – героя грецької війни за незалежність від Османської Імперії 1821—1829 років. Вважається, що в околицях майбутнього футбольного стадіону Георгіос був смертельно поранений.

Стадіон був побудований у 1895 році а відкритий роком пізніше - у 1896 році, і вперше був використаний під час літніх Олімпійських ігор 1896 року, але як велодром. У футбол на ньому почали грати лише після 1920-го, і до 1964 року він навіть офіційно називався «Нео Фалірон Велодром».

«Караіскакіс» вперше був реконструйований у 1964 році, і тоді ж отримав свою теперішню назву. У 2004, перед Олімпіадою у Греції, був повністю перебудований а посадкова спроможність після перебудови зросла до нинішніх 33 тисяч і 334 місць.

Цікаво, що з 1924 до 2000 роки арену з «Олімпіакосом» ділив інший місцевий клуб – «Етнікос».

Наразі формальним власником «Караіскакіса» є грецький НОК, який у 2003 віддав стадіон в оренду «Олімпіакосу» на 49 років.

РОЗТАШУВАННЯ

Стадіон «Олімпіакоса» розташований на проспекті Посідонос (проспекті Посейдона) в пірейському районі Неон-Фаліроне.

Найближче метро біля «Караіскакіса» - станція «Фаліро».

ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ

«Караіскакіс» - є чотиризірковим стадіоном за оцінкою УЄФА, тож може претендувати на змагання найвищого рівня, тому числі фіналу Ліги чемпіонів.

Стадіон має 40 VIP-залів і апартаментів, які можуть вмістити до 472 осіб, зал прес-конференцій, який вміщує до 130 осіб, 200 місць для преси і засобів масової інформації. Стадіон також має торговий центр з ресторанами, кафе та магазином атрибутики, фітнес-залом і музеєм, який присвячений історії «Олімпіакоса».

На стадіоні розташовані 10 терміналів, що роздають квитки для тих, хто забронював їх через інтернет або по телефону. Крім того, є великий майданчик для паркування, який може вмістити до 2500 автомобілів вболівальників без додаткової оплати. Завдяки своєму сучасному плануванню, трибуни «Караіскакіса» мають можливість протягом лише 7 хвилин випустити назовні всіх уболівальників.

Читайте нас в Telegram