Футбол України 478 21 листопада, 17:09

Колишнього директора НСК «Олімпійський» підозрюють у розкраданні коштів на Євро-2012.

Колишньому директору Державного підприємства НСК «Олімпійський» оголошено про підозру в розкраданні коштів під час Євро-2012. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко у своєму Facebook:

«В рамках провадження Київської прокуратури та К СБУ про розкрадання коштів Євро-2012 проведено обшуки та оголошено про підозру екс-директору ДП «Олімпійський», генеральному директору фірми-підрядника і директору посередницької структури. Сума збитків лише при закупівлі сидінь для стадіону - 27 млн грн в 2011 році».

Прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган повідомила в Facebook, що чиновника підозрюють в розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах:

«Слідством встановлено, що під час виконання Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, службовими особами ДП «НСК «Олімпійський» придбано за значно завищеною вартістю сидіння для трибун стадіону з подальшим виведенням коштів у готівку через суб’єкти господарювання з ознаками фіктивності.

На даний час, слідчими прокуратури міста Києва спільно із співробітниками ГВ БКОЗ проведено обшуки у посадових осіб ДП «НСК «Олімпійський» та суб’єктів господарювання, задіяних у схемі розтрати грошових коштів та повідомлено про підозру у співучасті у вчиненні розтрати в особливо великих розмірах за ч. 5 ст. 191 КК України керівнику генерального підрядника - ТОВ «АК Інжинірінг» та керівнику субпідрядника - Підприємства «Спецпостач» Міжнародного благодійного фонду «БЕЗПЕКА КРАЇНИ».

Крім того, у порядку визначеному законом, підготовлено повідомлення про підозру колишньому керівнику ДП «НСК «Олімпійський» за ч. 5 ст. 191 КК України. На даний час місцезнаходження останнього встановлюється.

До суду внесені клопотання про застосування відносно підозрюваних запобіжного заходу у виді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 13 млн. грн. кожному».

Додамо, що ще в березні Генпрокуратура взялася за незаконну розтрату коштів на Євро-2012. Луценко навів приклад завищення при закупівлі крісел для НСК «Олімпійський», які при вартості в $78 (за одне крісло) обійшлися державі в $189.

У 2011 році за демонтаж 83 тисяч сидінь на НСК «Олімпійський» держава заплатила 250 тис. грн фіктивній фірмі, яка насправді не виконувала цих робіт.

Читайте нас в Telegram