57

51

37

37

33

32

31

25

22

21

20

19

21/11/2017 17:09
Переглядів: 351

Прокуратура проситиме заарештувати екс-директора «Олімпійського»

Колишнього директора НСК «Олімпійський» підозрюють у розкраданні коштів на Євро-2012.

Колишньому директору Державного підприємства НСК «Олімпійський» оголошено про підозру в розкраданні коштів під час Євро-2012. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко у своєму Facebook:

«В рамках провадження Київської прокуратури та К СБУ про розкрадання коштів Євро-2012 проведено обшуки та оголошено про підозру екс-директору ДП «Олімпійський», генеральному директору фірми-підрядника і директору посередницької структури. Сума збитків лише при закупівлі сидінь для стадіону - 27 млн грн в 2011 році».

Прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган повідомила в Facebook, що чиновника підозрюють в розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах:

«Слідством встановлено, що під час виконання Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, службовими особами ДП «НСК «Олімпійський» придбано за значно завищеною вартістю сидіння для трибун стадіону з подальшим виведенням коштів у готівку через суб’єкти господарювання з ознаками фіктивності.

На даний час, слідчими прокуратури міста Києва спільно із співробітниками ГВ БКОЗ проведено обшуки у посадових осіб ДП «НСК «Олімпійський» та суб’єктів господарювання, задіяних у схемі розтрати грошових коштів та повідомлено про підозру у співучасті у вчиненні розтрати в особливо великих розмірах за ч. 5 ст. 191 КК України керівнику генерального підрядника - ТОВ «АК Інжинірінг» та керівнику субпідрядника - Підприємства «Спецпостач» Міжнародного благодійного фонду «БЕЗПЕКА КРАЇНИ».

Крім того, у порядку визначеному законом, підготовлено повідомлення про підозру колишньому керівнику ДП «НСК «Олімпійський» за ч. 5 ст. 191 КК України. На даний час місцезнаходження останнього встановлюється.

До суду внесені клопотання про застосування відносно підозрюваних запобіжного заходу у виді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 13 млн. грн. кожному».

Додамо, що ще в березні Генпрокуратура взялася за незаконну розтрату коштів на Євро-2012. Луценко навів приклад завищення при закупівлі крісел для НСК «Олімпійський», які при вартості в $78 (за одне крісло) обійшлися державі в $189.

У 2011 році за демонтаж 83 тисяч сидінь на НСК «Олімпійський» держава заплатила 250 тис. грн фіктивній фірмі, яка насправді не виконувала цих робіт.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Джерело: 1927.kiev.uaЧитайте також: