57

51

37

37

33

32

31

25

22

21

20

19

21/11/2017 12:29
Переглядів: 664

Звіт Parimatch: На кого роблять ставки в Україні

Українські любителі футболу активніше підтримують іноземні клуби, ніж вітчизняні.

Футбольні вболівальники в Україні найчастіше «голосують гривнею» за іспанський «Реал Мадрид», італійський «Ювентус» і англійський «Манчестер Юнайтед». А ось із українських команд в Топ-10 входять тільки київський клуб «Динамо» і донецький «Шахтар».

«Динамо» знаходиться лише на четвертій позиції серед команд, на які роблять прогнози на Parimatch.com. При цьому позиція «Шахтаря» трохи нижче - донецький клуб в топовій десятці знаходиться на шостій позиції.

Варто відзначити, що за сумою ставок кияни йдуть на третьому місці. аналогічна ситуація і з «Шахтарем» - за «грошовим» обсягом, зробленим на ігри клубу в поточному році, донеччани опинилися на п'ятій позиції.

В цілому ж, на вітчизняні команди українці вважають за краще робити більш великі прогнози. За кількістю ставок і за їх сумою, кияни обійшли донеччан незначно - всього на 10%.

«Цікавим фактом виявилося те, що українські вболівальники переважно ставлять на клуби, тоді як ігри збірних їх цікавлять в значно меншому ступені», - розповів Ілля Курочкін, маркетинг-директор Parimatch.com.

Знаєшся на футболі? Реєструйся ТУТ та отримуй 500 грн!

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Джерело: 1927.kiev.uaЧитайте також: