Футбол України 824 21 листопада, 12:29

Українські любителі футболу активніше підтримують іноземні клуби, ніж вітчизняні.

Футбольні вболівальники в Україні найчастіше «голосують гривнею» за іспанський «Реал Мадрид», італійський «Ювентус» і англійський «Манчестер Юнайтед». А ось із українських команд в Топ-10 входять тільки київський клуб «Динамо» і донецький «Шахтар».

«Динамо» знаходиться лише на четвертій позиції серед команд, на які роблять прогнози на Parimatch.com. При цьому позиція «Шахтаря» трохи нижче - донецький клуб в топовій десятці знаходиться на шостій позиції.

Варто відзначити, що за сумою ставок кияни йдуть на третьому місці. аналогічна ситуація і з «Шахтарем» - за «грошовим» обсягом, зробленим на ігри клубу в поточному році, донеччани опинилися на п'ятій позиції.

В цілому ж, на вітчизняні команди українці вважають за краще робити більш великі прогнози. За кількістю ставок і за їх сумою, кияни обійшли донеччан незначно - всього на 10%.

«Цікавим фактом виявилося те, що українські вболівальники переважно ставлять на клуби, тоді як ігри збірних їх цікавлять в значно меншому ступені», - розповів Ілля Курочкін, маркетинг-директор Parimatch.com.

Знаєшся на футболі? Реєструйся ТУТ та отримуй 500 грн!

Читайте нас в Telegram