57

51

37

37

33

32

31

25

22

21

20

19

20/11/2017 20:57
Переглядів: 1404

​Андрій Санін: «Відправили в офіс «Динамо» претензію на компенсацію шестизначної суми»

Віце-президент «Маріуполя» Андрій Санін розповів про те, що його клуб вимагає грошову компенсацію у «Динамо» за пропуск матчу в серпні.

«Цієї п'ятниці ми сформували і відправили в офіс одного вельми шановного футбольного клубу формалізовану претензію на компенсацію шестизначної суми.

Справа в тому, що якось влітку цей клуб взяв і не з'явився в «Маріуполь» на гру. А діючий регламент УПЛ на сезон 2017/2018 в статті 9, пункті 22 в цьому сенсі однозначний.

Відповідно до регламенту ми і вчинили. І тут же в неділю отримали порцію критики від однієї вельми авторитетної футбольно-аналітичної передачі, яка помітно відрізняється своєю неупередженістю і незаангажованістю. Збіг?

Зараз ми закінчуємо підготовку другого пакету документів з фінансовою претензією, вже на порядок більшою, ніж попередня (так як в ній мова йде про втрати телемовника від непоказаного матчу, а це куди більш вагомі цифри).

Підкажіть - нам чекати черговий виток звинувачень наступної неділі? Якщо так, то в яких смертних гріхах нас звинуватять на цей раз - в падінні Тунгуського метеорита? У підпалі Олександрійської бібліотеки? Вбивство Кеннеді?», - написав Санін у своєму facebook.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Читайте також: