Динамо Київ 1351 14 листопада, 21:17

Заступник головного редактора журналу «Футбол» Андрій Шахов прокоментував рішення апеляційного комітету присудити «Динамо» технічну поразку за неявку на гру з «Маріуполем» в чемпіонаті України.

- У нашій федерації футболу про все потрібно домовлятися з «Шахтарем». «Шахтар» «проти» - федерація теж «проти». «Шахтар» «за» - і федерація «за». Наша федерація представляє інтереси не українського футболу в цілому, а одного клубу. А всі ці опитування клубів - що мертвому припарка (який в ньому взагалі був резон?). Якщо чесно, я не маю жодного сумніву, що з такою ФФУ, з таким суддівством, як в нинішньому чемпіонаті, ці три очки не зіграють взагалі ніякої ролі.

Насправді я прекрасно розумію «Маріуполь» - хто ж не хоче отримати дармові три очки, які на полі йому не судилося заробити? А три очки ці можуть бути дуже важливими в боротьбі за місце в шістці. Я прекрасно розумію «Шахтар» - хто ж не хоче позбавити трьох очок єдиного конкурента, якого в цьому чемпіонаті на футбольному полі він обіграти поки що не в змозі (навіть забити йому не в змозі)? Адже клубам властиво перестраховуватися, і ОМ-Ва тому найкращий приклад. Просто я терпіти не можу, коли все вирішується не на футбольному полі, а в кабінеті.

А на місці «Динамо» я б відповідно до обіцянок йшов до кінця, тобто в абсолютно нейтральну Лозанну. Інакше взагалі не варто було цей город городити! Та й керівництву «Динамо» негоже кидати слова на вітер. У «Шахтаря» вже є величезний досвід програвати в Лозанні справи, так нехай його юристи допоможуть злити своїм «друзям» ще одну.

Читайте нас в Telegram