Динамо Київ 377 13 серпня, 16:59

Заступник глави Нацполіціі В'ячеслав Аброськін прокоментував ситуацію навколо проведення матчу «Маріуполь» - «Динамо» у прифронтовому Маріуполі.

«Федерація футболу України розповсюдила лист, який я дав ще будучи начальником поліції Донбасу. Так, дійсно, як керівник ГУНП в Донецькій області, володіючи ситуацією і оперативною обстановкою на території регіону, в своїх відповідях на численні листи ФФУ і ФК «Маріуполь» на травень-червень 2017 надавав особисті гарантії щодо забезпечення безпеки на період проведення футбольних матчів на стадіоні в Маріуполі. Зроблю деяке уточнення - тільки керівництво АТО, правоохоронці, СБУ та поліція Донеччини, з огляду на реальний стан справ, можуть оцінити ризики і надати свої рекомендації щодо проведення або непроведення матчів у конкретний час. Станом на серпень 2017 року є керівник поліції Донеччини полковник Віталій Невгад, тому не коректно посилатися на В'ячеслава Аброськіна і виставляти службові документи двомісячної давності.

Я, як громадянин України і міліціонер, який перші три важкі воєнні роки прожив і працював в зоні АТО, можу сказати, що великий футбол у Донецькій області вкрай необхідний. Це демонстрація всім, що ми - єдина країна, і наші жителі прифронтових міст нічим не відрізняються від громадян з мирних областей України.

Це доказ бандитам в ДНР і ЛНР, що на відміну від них ми живемо, а не існуємо серед мороку, страху і безвиході.

У той же час можу констатувати, що наш великий футбол вийшов за рамки спортивного життя, і футбольні менеджери намагаються використовувати правоохоронні органи для зведення рахунків між собою і інтриг. Просив би цього не робити.

Наше завдання - служити і захищати, а завдання футбольних функціонерів - організовувати футбольні матчі, нехай кожен із нас буде займатися своєю справою», - написав Аброськін на своїй сторінці у Facebook.

Читайте нас в Telegram