Футбол України 395 13 серпня, 14:47

Екс-футболіст «Говерли», «Карпат» та німецького «Айнхайта», а нині гравець ФК «Минай» Михайло Кополовець розповів про різні аспекти футбольного життя в Україні.

- Будь-який футболіст чекає пропозицій. Буде пропозиція – розгляну. Якщо влаштує мене – прийму. Але треба добряче все зважити. Я у футбол уже награвся. Мене у футболі цікавлять гроші. І якщо вам скажуть, що когось цікавить суто футбол, а не гроші – це блеф. Футбол – це важка праця. Кожен день тренування. На цій спеці. Тому умови повинні бути хорошими.

Якби я дуже загорівся, то зміг би сам знайти собі команду. Але зараз немає тих фінансів, які б мене влаштували. У нас будується команда. Є амбіції в молодих керівників. Вони хочуть, аби ФК «Минай» грав у Другій, Першій лігах. Я потрібен цій команді. Ми можемо чогось добитися. Я би хотів цього. Але якщо будуть якісь варіанти… Ось Федецький повернувся, Голодюк там, Худоб'як… Заманливо…

- З ваших слів так розумію, що вас тягне до «Карпат»?

- Зрозуміло, що це рідна команда. Але поки не було там Федецького, так сильно до «Карпат» не тягнуло. Зараз же там є Артем. Це ніби старі добрі часи. Я думаю, я б там точно не завадив. Там багато молоді. Дух, енергія Федецького додадуть свого. А якби і я туди повернувся – було б ще цікавіше.

Я коли приїхав з Німеччини, своїх резюме нікому не розсилав, не рвався нікуди. Але бажання, здоров'я ще, дякувати Богові, є. Тому зачекаємо. А час покаже, - сказав Михайло Кополовець в інтерв'ю UA-Футболу.

Читайте нас в Telegram