Динамо Київ 524 13 серпня, 13:59

Головний редактор журналу «Футбол» висловився щодо звернення громадськості Маріуполя до Президента України.

«Епістола з Маріуполя. Тамтешня «футбольна громадськість» (от не люблю ці розмиті поняття, тісно пов'язані з колективною відповідальністю, вона ж безвідповідальність) тепер вимагає, щоб гарантії безпеки «Динамо» забезпечив особисто Президент України - інакше адресацію йому зрозуміти неможливо. Як він повинен це зробити, не уточнюється (варіант - пообіцяй, а там хоч трава не рости).

Далі слідує більш ніж сумнівна теза «патріотизм міста визначається і доводиться кількістю вивішених із балконів прапорів України» - пропоную вам самим оцінити ступінь маразму цього висловлювання і додати інші критерії такого роду.

Поза конкуренцією - «донос на гетьмана лиходія царю Петру від Кочубея»: «Старший брат Ігоря Суркіса знайомий із Медведчуком і літає консультувати Путіна». Я так зрозумів - «это жжж непроста» і Путін особисто змушує динамівців турбуватися про безпеку. А також всіх, хто поділяє їхні занепокоєння - СБУ, МВС і т.д.).

Знову ж - «відвідування Маріуполя питання не спортивне і не питання безпеки, це питання політичне і удар по окупантам(?!)». Продовжуємо конструктивний діалог - легіонери теж зобов'язані нанести цей удар? Ну да ладно...

«...Зневага до Маріуполя залишає неприємний осад. Ми безмежно вдячні нашим воїнам за те, що вони зберігають мир і спокій в Маріуполі. На щастя, гуркіт вибухів все рідше лунає до нас».

Та немає у «Динамо» ніякої зневаги до Маріуполя - навпаки, захват перед містом і його мешканцями, які продовжують займатися своїми справами біля лінії фронту, жити і працювати! Ось тільки питання сформульоване давним-давно і відповідати на нього надзвичайно болісно: про які гарантії безпеки, про яку обіцянку спокою та відсутності ризику йдеться, якщо є документи прямо протилежного змісту від МВС і СБУ? Документи офіційні і ніким, вибачте, не дезавуюльовані!

Триває розмова на різних мовах? Або все прораховано тонше?» - написав Франков у своїй конференції на matchday.ua.

Читайте нас в Telegram